شیطان شناسی

پس ذات ابلیس ھمان”خود” و خودپرستی و انانّیت است درمقابل خلیفه خدا یعنی کسی که آدم دوران است و یا وارث آدم (امام) و انانیت ابلیس در مقابل خدا نیست بلکه در قبال خلیفه خداست وگرنه ابلیس تا قبل از خلق جدید آدم بعنوان خلیفه خدا، با خدا ھیچ مشکلی نداشت و ملک مقرب بود!
در حقیقت انانیت و شیطنت و کفر ابلیس حاصل سجده نکردن صورت انسانی خداوند است یعنی حضرت آدم که خلیفه خدا بود. یعنی ابلیس تا قبل از آن عابد و پرستنده خدای غیبی بود که نور محض بود که ھیچ جلال و جمالی نداشت پس کفر ابلیس در قبال ظھور انسانی خداوند است پس ذات ابلیسی تماماً مخلوق انکار امام و امامت است آنھم امامی زنده و آشکار نه امامی مرده وغایب. زیرا امام غایب نیز با خدای غایب فرقی ندارد. به ھمین دلیل در فرھنگ شیعه به کسی مؤمن گویند که تحت ولایت و ارادت امامی حی و حاضر باشد که درغیر اینصورت ھنوز کافر است یا مشرک و لاجرم در سیطره شیطان است.
کتاب شیطان شناسی ص ۱۳

امراض لاعلاج, دین فروشی با نام خدمت به مردم, درویشی گری, سلطه مادی و معنوی, معیشت و فقاهت, رسوائی, تقلید, نمازگزاران سهوی, خرمقدسی و عبوسی و خشونت, توحش, داعش, نفاق, امراض لاعلاج, عذاب و پریشانی٬ ایدز, ستمگری و ستم پذیری, هم نشین بد, آینده و آرزوها, پول, ربا و ریا, یأس و ناامیدی, افسردگی, ناکامی, بخل، حسادت, بازی با زمان, فلاکت و حقارت و سرنوشت, جبر, جهنم در زمین, امراض, آب درمانی, خواب درمانی, یوگا درمانی, هنر و موسیقی درمانی, گیاه خواری, داروها, مسکن و واکسن ها, اعتیاد, شراب, بنگ, نیهیلیزم, سکولاریزم, خودکشی, جهل و جنون و جنایت, انکار و تهمت, آخرالزمان, امراض, جبر آزادی و برابری, دموکراسی‌, دیکتاتوری, تکنولوژی, پیشرفت, پست مدرنیزم, پیروی از خود, ثروت اندوزی, اشرافیت, رزق ناپاک, ریا و دروغگویی, تکبر, بی خوابی و کابوس, خستگی مزمن, پریشانی و استرس, امراض, هیزی و هرزگی, هم جنس گرایی, تفاله سکسی, فمینیزم, عشق تصرفی, استثمار عاطفی و جنسی خانواده, بی هویتی, نژادپرستی, مالکیت ها, جنون جنسی, طلاق, خیانت, نفرت, نفاق عاطفی, ناشکری, بدبینی, شیطان شناسی- دجال